PAR MUMS

PAR MUMS 2018-01-26T07:49:36+00:00

Deja – ritmiskas, saskaņotas kustības noteiktā tempā un veidā.

Mūsu vērtības

hr

Smaids

Starojošais – satiekot draugus mēģinājumā, satrauktais – pirms iznāciena, gaišais – saskatoties ar partneri, bet šķelmīgais –  uz deju grīdas.

Gribasspēks

“MĒS VARAM? MĒS GRIBAM?” ir jautājumi, uz kuriem kopīgi atbildam pirms katra koncerta. Un ikreiz atbilde “JĀĀĀĀ!”, šķiet, dzirdama visā tuvākajā apkārtnē!

Apskāvieni

Apskaušanās “Imantā” ir kā iesildīšanās sastāvdaļa, jo bez tās pie dejošanas netikt nekādi! Un nu to dara pat tie, kam iepriekš tas likās tā nedaudz savādi.

Ģimene

Būt kopā svētkos un ikdienā, dalīties laimē un bēdīgākos brīžos, rūpēties un aprunāties, bet reizēm arī paķircināt vienam otru – sajūtas gluži kā mājās!

#diviapļi

Runā, ka cauri svētku ļembastam Imantas dejotāji dodas griežoties divos apļos! Garantēts, ka ikviens, apļos līdzi iegriežoties, noreibs no jautrības!

Brīvība

Dalīties savās trakākajās idejās un kopā tās īstenot, lidot pa deju grīdu, līdz saimnieki dzen mājās, smieties līdz asaras pār vaigiem birst un mīlēt to, ko darām.

Mūsu stāsts

hr

Tas sākās

2008.gadā, kad no Rīgas 69.vidusskolas absolventiem Lindas Plostnieces vadībā izveidojās deju kolektīvs TDK “Imanta”. Jau pirmajā kopā pavadītajā gadā TDK “Imanta” sasniedza augstus rezultātus „B” ansambļu grupā, kā arī piedalījās tautas deju festivālā, koncertos.

un turpinās

Katru gadu jauniešu deju kolektīvs “Imanta” apgūst jaunu deju repertuāru, piedalās pasākumos, kā arī ar dažādu repetitoru piesaisti papildina savu ģimenes loku. Mērķtiecīgi un cītīgi uzkrātā pieredze tiek demonstrēta kā pašmāju, tā ārzemju skatītāju priekšā, turpinot latviešu kultūras tradīcijas.

un neapstājas

Vienoti priekos un bēdās, svētkos un, pats galvenais, dejā. Kolektīvs, kura dejotāju acīs mirdz degsme, ikreiz no jauna kāpjot uz skatuves, dodoties kopīgā piedzīvojumā vai iknedēļas deju mēģinājumos. Spēcīgi, dzīvespriecīgi un sirsnīgi. Mēs gribam, mēs varam, jo mēs esam IMANTA!

Mūsu brīnišķīgie atbalstītāji

hr